Najlepsza technika malowania


Najlepsza technika malowania

Czy nie zastanawialiście się kiedyś jak to możliwe, że ludzie tworzą niesamowite dzieła sztuki?

Nigdy nie mogłem pojąć jak to się dzieje, że ktoś siada, rysuję a magia się dzieje. Tysiące razy zaczynałem malować ale nigdy mi to nie wychodziło (może to faktycznie kwestia talentu)

Pamiętam jak wiele godzin spędzałem na szukaniu informacji na temat najlepszej techniki malowania, nic jednak nie pomagało. Jednak w pewnym momencie odnalazłem coś co pomogło sprawić, że czuję się jak artysta.

Diamentowe Malarstwo

Diamentowe Malarstwo jest to łatwa i przyjemna aktywność dla dorosłych i dzieci. Jest to w zasadzie wyklejanie obrazka koralikami. Zastosowanie diamentów jest procesem trzy-etapowym, który jest bardzo łatwy i medytacyjny. Zatracaj się w grafice przez wiele godzin, a skończysz z błyszczącym designem, z którego możesz być dumny i powiesić go na ścianie!

Więc zafascynowany zamówiłem, zapłaciłem no i ułożyłem. Świetna zabawa a najbardziej cieszy efekt który wisi w salonie na ścianie

O co w tym chodzi?

Więc tak na początek dostajemy planszę, narzędzia oraz około 30 woreczków z małymi diamencikami.

Sprawa jest bardzo prosta a efekt niesamowicie zadowalający.

1. Znajdź w tabeli symbole diamentów które chcesz wkleić. 
2. Rozerwij częściowo opakowanie z diamentami i trzymaj je w tych opakowaniach według odpowiednich numerków. 
3. Za pomocą pincety możesz w bardzo prosty sposób złapać 3 diamenty i ułożyć je na płótnie. 
4. Wypełnij długopis klejem. 
5. Trzymaj długopis za sam koniec i przejedź po ułożonych diamentach lekko naciskając. 
6. Po zakończeniu, lekko przyciśnij diamenty ręcznie lub książką, aby mocno się trzymały

SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA

TUTAJ ZNAJDZIECIE WSZYSTKIE WZORY

A TERAZ TROCHĘ O KORZYŚCIACH

RELAKS I RADOŚĆ: pozbądź się z umysłu niepokoju z całego dni. Pomóż sobie odprężyć się i zmniejszyć stres w wolnym czasie. Przełomowe badania pokazują, że działanie takie jak kolorowanie i malowanie, mogą zmniejszyć stres. 

IDEALNY PREZENT: jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego prezentu, jest to idealne rozwiązanie. Poza tym jest odpowiedni zarówno dla osób młodych, jak i dorosłych. 

FANTASTYCZNA AKTYWNOŚĆ WIĄŻĄCA: Możesz dzielić się zabawą zabawą z rodziną czy przyjaciółmi, Robienie czegoś twórczego pomaga w łączeniu ludzi 

DIY DEKORACJA: Stwórz własną grafikę ścienną, nawet przy zerowej zdolności artystycznej. Nadaje się do dekoracji salonu, sypialni i biurka.

Ja odnalazłem świetny sposób na spędzanie wolnego czasu z dzieciakami i niesamowite szczęście z bycia lokalnym artystą. Napiszcie co o tym sądzicie

0 comments

  • There are no comments yet. Be the first one to post a comment on this article!

Leave a comment